|
|
18:18 (55 min temu)
![]() |
![]() ![]() |
||
|
|
||||
przesyłam odpowiedź od administracji forum odnosząca się do konkretnych fragmentów listu:
Blox.pl nie miał problemów technicznych, które mogłyby w jakikolwiek sposób wpłynąć na logowanie. Jeżeli ponownie będzie Pani miała problemy z logowaniem prosimy o zgłoszenie napomoc@agora.pl – każde zgłoszenie pomaga nam w poprawianiu funkcjonowania Blox.pl.
Na stronie głównej Blox.pl pojawiają się najnowsze wpisy ze wszystkich blogów, przez co treści, jak również ich poziom, są bardzo zróżnicowane. Pracujemy nad zmianami w algorytmie wyciągania wpisów, by minimalizować spam – skala problemu jest duża, dlatego nie zawsze udaje nam się usunąć wszystkie treści zawierające spam. Jednocześnie staramy się, aby blogi polecane redakcyjnie (sekcja „Polecane” po lewej stronie) były na odpowiednim poziomie.
Bardzo cenimy naszych blogerów, dlatego staramy się na bieżąco reagować na wszelkie problemy, by jakość usług na Blox.pl była na odpowiednim poziomie. Niestety nie jesteśmy w stanie monitorować aktywności wszystkich blogerów, aby w odpowiednim czasie zareagować.
Pozdrawiam,
Marta Ossowska
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Przeczytałam Pani odpowiedź i prawdę mówiąc nie wiem co o tym myśleć.
To jest żart ? Znam słowa, które Pani przytacza doskonale.
Mój list wysłałam pod różne adresy oraz umieściłam go między innymi na
facebookowym profilu bloxa. I wczoraj pod nim pojawiła się odpowiedź
dokładnie taka sama jak ta, którą otrzymałam dziś od Pani.
Jeśli wszyscy Pani koledzy mają zamiar odpowiadać mi w ten sam sposób,
to proszę im przekazać, żeby się już nie trudzili. Naprawdę nie ma
potrzeby bawić się w "aparat spamujący".
Każdy mój list podpisałam imieniem i nazwiskiem, więc naprawdę łatwo
będzie Państwu łatwo uzgodnić do kogo już mogą nie odpowiadać.
Dodam tylko jeszcze, że treść owych odpowiedzi jest tak bezduszna i
nic nie mówiąca, że nawet bez powielanych odpowiedzi wiadomo, że list
jest po prostu przekopiowanym szablonem, takim właśnie "aparatem
spamującym".
Pozdrawiam
imię i nazwisko
autorka bloga I cóż, że ze Szwecji


