70.

Tymczasem u Pani Gołąbkowej sytuacja się rozwinnęła i wczoraj, około południa ZoZo odkryła ruch w mieszkaniu.
I jest o tak:

Zdaje się że wczoraj była dwójka małych.
Telefonem zrobiłam zdjęcie jak małe wystawiają łebki i otwierają paszcze, ale jakość tego jest żadna.
Od wczoraj Pani Gołąbkowa jest odwrócona …ekchem…zadkiem w stronę mojego okna. Chyba chce mi pokazać co myśli o moim wścibstwie.

W internetach lamenty na temat temperatur. Ale nie u mnie, proszę państwa. U mnie jest 17 stopni, w porywach do 21, jak wyjdzie słońce i wyjątkowo nie wieje. Jak mówię: nie wieje to nie mam na myśli spokoju w powietrzu, z flagami leżącymi na masztach i dymem z kominów pionowo w górę. Nie. Jak mówię „Nie wieje” to domyślnie opuszczam ciąg dalszy zdania które brzmi „tak bardzo” czyli wieje, ale łba nie urywa.No taki wiatr z prędkością maksymalną do 5m/s.
Ostatnimi czasy jest bowiem tendencja by taki słaby wiaterek pojawiał się w momencie deszczu. Jak deszcz się odsuwa, wychodzi słońce – wtedy zaczyna wiać mocniej. I tak w koło macieju. W sumie to byłoby sympatycznie kilka dni ciepełka powyżej 21 stopni, niechby sobie wtedy i wiało…

Urlop się zbliża, powinnam popracować intensywniej, ale…Żeby mi się choć w połowie tak chciało, jak mi się nie chce! Najchętniej spędzam czas z książką. Z całą świadomością unikam fejsbooka i innych takich. Staram się zaglądać jak najmniej, choć ostatnio, z powodu poszukiwań znowu zaglądam częściej.
W sprawie poszukiwań stop. Czekanie.
Napisałam do gazety z prośbą o przekazanie wiadomości dla p. Leokadii o której jest w komentarzu pod poprzednim postem. Innego kontaktu nie znalazłam. Ośrodek w którym ta pani pracuje nie ma strony internetowej, pani chyba nie ma fejsbooka, google innych informacji o tej pani mi nie podaje.
Wychodzi na to, że powinnam jesienią, jak się te wakacyjne tłumy przewalą pojechać najpierw do Rynu (mam wszak ulicę i zdjęcie bloku) a potem do Wilna i Kowalczuków. Sama, czemu nie? Tam gadają po polsku…Albo namówić Anię Kuzynkę…
Hm…
Piszę a głowa już planuje połączenia i oblicza budżet.
Hm…

5 myśli w temacie “70.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s