93.

eM po latach znowu nosi kolczyk.
Czy ja mówiłam, że kolczyk u faceta pod sześćdziesiątkę to wg mnie straszna siara? Że to tak, jakby se facet wywiesił etykietę: Jestem niedorosły emocjonalnie. Żałosne. Jeszcze se niech kilka tatuży walnie. Koniecznie z Bogiem, honorem i ojczyzną oraz, że to zła kobieta była.
Bunt młodzieńczy…
Może się jeszcze zakocha?
A daj mu panie boże!
Ktoś inny by się zastanawiał czy interweniować w sprawie co wieczornego nadużywania.

6 myśli w temacie “93.

 1. Wczoraj siedziałam na woodstockowym polu sama i znudzona. Obserwowałam więc ludzi. W pewnym momencie poczułam, że jestem inna. W mniejszości. Teraz prawie każdy ma tatuaż. Mężczyźni mają kolczyki… Nie razi mnie to. Wiesz, pomijając to, że na polu byli w większości woodstokowicze, to zauważyłam, że ludzie mają silną potrzebę zmieniania czegoś w sobie tak, jak potrzebę personalizacji własnych rzeczy.
  Moim synom na to pozwalam. Na razie jest niegroźnie. Starszy chce mieć długie włosy, a młodszy dwie różne skarpetki. Niech będą sobą takimi, jacy chcą być.
  Ale Twoje słowa też rozumiem. Pewnie sama mogłabym zareagować podobnie… Kuzynce powiedziałam, że głupio robi wpisując sobie kolczyk w pępek. Ale właściwie to jej ciało, jej decyzja…
  Nie znam mężczyzny z kolczykiem. Fajny jest? 😉

  Polubienie

  1. Czy fajny? Dla mnie – nie. Choć może to kwestia mojej ogólnej niechęci.
   Na Woodstok jest moja córka z Narzeczonym.Jak zobaczysz potatuowanego chłopaka w okularach ze szwedzką flagą i blo dynkę z bardzo dużą ilością włosow to będą oni. 😀

   Polubienie

 2. mój Mi zrobił sobie 3 po czterdziestce, chyba jeszcze planuje następne. Jak dla mnie sexi:) syn ma tatuaż, a ja kolczyki od zawsze. nie planuje nic więcej. Kolczyki, tatuaże, cokolwiek – dla mnie ok. Może body morphism mniej – rogi, przeciete jezyki itp. ale gust się zmienia. Nie pasują mi glownie manifestacje subkultury, ktorej nie lubię – White Power, swastyka i 666 odpada. reszta – czemu nie, jak ktoś lubi?

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s