167 czyli 2/20

Jednak mam rację: Photoshop 15elements masakruje zdjęcia przy zmniejszaniu. Oglądałam te z wczorajszego postu i w telefonie i na kompie „zabawowym” a teraz na „pracowitym”, który ma duży monitor i wciąż te zdjęcia mają kiepską jakość.

System mi się rozregulowuje coraz bardziej. Nadal ciemno, bo pochmurno. Zasypiam o dziwnych porach. Jak zasnę przed północą to po 2-3 godzinach budzę się i nie mogę zasnąć ponownie przez kilka godzin. Pół biedy jeśli budzę się przytomna i trzeźwa. Wtedy po prostu wstaję, biorę książkę czy film albo siadam do pracy. Gorzej jak jestem na pół śpiąca – wstać nie daję rady, zasnąć też coś nie pozwala. Wolę więc przeczekać do 12-1-2 w nocy. Wtedy zasnąć i spać nieprzerwanie do 7-8 rano.
Bo wiadomo, że żaden psiarz nie może spać dłużej. Cokolwiek by się działo, bez względu na pogodę i stan zdrowia najpóźniej o 8-9 trzeba psa wziąć na siku.
Zatem system zasypiania po północy jest lepszy, bo daje lepszy sen i lepszy wypoczynek. Jest tylko jedno ALE. Nie chcę być sową latem! Bo latem o 7-8 to już jest środek dnia! Słońce wysoko, za wysoko żeby np. zdjęcia robić.
Z jakiegoś powodu wolę zdjęcia poranne niż wieczorne.
A tymczasem jest 2 dzień nowego roku. Znowu dywagacje czy już mamy nowe dziesięciolecie czy dopiero za rok?
Oddalam się do pracy nucąc:
„Lata dwudzieste, lata trzydzieste, kiedyś dla wzruszeń będą pretekstem…”

2 myśli w temacie “167 czyli 2/20

  1. Moja piosenka ulubiona. Mawet na moim fb gościła w Sylwestra. Ja też sową nie lubię być latem chociaż w Italii poranek jest późny. A noce … Czasami też tak mam. 🙂

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s