118.

Ja to jednak lubię ponarzekać i poprzewidywać na czarno by potem się miło rozczarować.
Zadzwoniłam do tego hostelu i uprzejmy pan zmienił nam rezerwację na pokoje z łazienkami za niewielką dopłatą, którą uiszczę na miejscu. Choć nadal spodziewam się różnych fajnych atrakcji w tym miejscu, bo hostel to jednak hostel…No, ale mając kibelek oraz czajnik i kawę w pokoju mogę się zabarykadować i nie wychodzić póki nie będę musiała, prawda?
A dziś byłam u doktora Amira . Doktorem okazał się młody człowiek z rudą brodą, doskonale mówiący po szwedzku z lekkim tylko obcym akcentem. Doktor Amir jak się okazało jest młodym lekarzem i pracuje pod nadzorem lekarza starszego. Lekarz Starszy ewidentnie z Bliskiego Wschodu, mówił po szwedzku prawie niezrozumiale, zdaje się, że lekko się jąkał i strasznie czerwienił.
Ale ciśnienie mam dobre, wyniki prawidłowe, odruchy neurologiczne prawidłowe. Troszkę się uniosłam jak mi Młody Lekarz zasugerował fizjoterapeutę/rehabilitanta (tutaj jest kult fizjoterapii – jak cię coś boli to pół roku będą cię wysyłać do fizjoterapeuty nim zdecydują się robić badania). Uniosłam się, choć samodzielnie też wpadłam na taki pomysł. Więc Starszy Lekarz zapytał czego oczekuję. Powiedziałam, że chcę by mi zrobili badanie głowy – miałam na myśli jakąś tomografię -i wyleczyli lub/oraz ewentualnie znaleźli leki przeciwbólowe, które pomogą. Na co Młody skwapliwie przytaknął, że tak, tak, tak, CT też, ale jednocześnie bym jednak sjukgymnast odwiedziła. Powiedziałam ok.
Pakować się trzeba, ale… Jak mi się nie chce jechać!!!
Chce mi się siedzieć w domu, nie spotykać ludzi, czytać, oglądać seriale i dziergać lniany sweterek-narzutkę.
YCH!
Nie biorę komputera, tylko tablet bo to odporniejsze na transport i lżejsze. Mniej jednak wygodne, ale powieści pisać nie będę.
Aparat oczywiście biorę, bo jak nie?

Jak moja Tosia przeżyje te 5, w sumie 6 dni????

7 myśli w temacie “118.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s