A najlepiej to było, jak…

w niedzielę wrzuciłaś na fejsową grupę „Polacy w…” ogłoszenie, że pomagasz w rozliczeniach podatku rocznego. Podałaś cenę oraz dane kontaktowe na telefon oraz maila, wyraźnie zaznaczając, że nie na messengera bo ten jakoś kaprysi przy przekazywaniu wiadomości od osób nieznajomych.
I jak dwie godziny później, nadal w niedzielę, dostałaś wiadomość…na messengera z pytaniem o cenę to w pierwszej chwili nie mogłaś się oprzeć wrażeniu, że ktoś cię chce strollować.

11 myśli w temacie “A najlepiej to było, jak…

 1. Tak sie podjarał, ze wysłał, zanim skumał o co prosisz;) Prawdę mowiac też mi sie zdarza, zwłaszcza, jak jestem w środku jakiegoś problemu który bardzo mnie emocjonalnie angażuje. No bo inaczej dlaczego to zrobił? Ostatnio zdarzyło mi się wysłać dokument w wordzie, jak wyraźnie czarno na białym było napisane, że tylko pdf. No jakoś nie doczytałam do końca… Moi studenci też mi to robią nagminnie – mają właśnie wysłać w wordzie, a wysyłają w pdf.

  Polubienie

 2. Hehe, wielu ludziom się wydaje, że delikwent nie odchodzi od messengera i siedzi cały dzień w kompie. Faktycznie ludzie zapominają, że zwyczajnie można zadzwonić. Mamy takiego znajomego, który nie odbiera telefonu ale na messengerze siedzi non stop, problem w tym, że nas tam nie ma…..

  Polubienie

  1. A wiesz, to nie musi być tak, że on nie odchodzi. Jak się ma messengera w telefonie to ten messenger pokazuje zielona kropkę chyba za każdym razem jak ten telefon uaktywnisz i jeszcze przez jakiś czas po tym jak się go odłoży to ta kropka jeszcze się świeci. To nie musi znaczyć, że ktoś przegląda facebooka, to może oznaczać, że ktoś np. sprawdza która godzina.
   To znaczy nie jestem pewna jak to działa, ale jakoś chyba tak.
   Inna rzecz, że młodsze pokolenie naprawdę uważa, że cały świat siedzi na facebooku. A ja np. na tematy służbowe nie lubię pisać , wolę rozmawiać na głos bo wtedy słyszę czy rozmówce rozumie. Poza tym jak na starą pryczkę przystało mam problemy ze stawami i mnie zwyczajnie boli jak za dużo piszę. Oraz nienawidzę pisać na telefonie choć on całkiem spory jest.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s