Miejsce pracy – moje miejsce ?

Oswoiłam je trochę w …

Oswoiłam je trochę w każdym razie.

Taki  mniej więcej widok z okna miałam przed kilkoma dniami… Urządzenie w dolnym prawym rogu to łaźnia zewnętrzna wypożyczona na imprezę z okazji zakończenia sezonu przez drużynę żeńską. 
Ten lasek na wprost leży na dość podmokłym terenie. Całą niemal wiosnę stała tam wodą. Ale wkrótce niestety te drzewa i bagno znikną. Powstanie tu boisko ze sztuczną murawą oraz dodatkowe szatnie. Szkoda mi tych drzew ale to nowe boisko to szansa dla mnie i dla Jonny’ego na stałe zatrudnienie. Bo ktoś o te szatnie oraz boisko będzie musiał dbać…

 

Tzw Główne Wejście, tak naprawdę to stare wejście, użytkowane zanim zbudowano ten parking widoczny powyżej i prowadzącą doń drogę. Teraz jest to już raczej symboliczna brama główna. Za bramą jest droga, za drogą, na wznoszącym się dość stromo terenie trochę żwirowni i las. Taki prawdziwy las, a nie skromny paseczek.

Budynek naszego klubu na wprost głównego wejścia Po prawej stronie drzwi do jednej z szatni,  taras przylegający do klubowego kiosku oraz drzwi do klubu. Wiosną, latem i jesienią, w dobrą pogodę to tu jadamy posiłki.  Okna mojego biura nie widać – jest po przeciwnej, wschodniej stronie. Szkoda, bo w tę stronę widok jest nieporównywalnie ładniejszy.

 

A w  następnym  odcinku Festiwal Światła na Nossanie.
I moje pierwsze, naprawdę udane zdjęcia nocne.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s