Winowajcy

Po 1. zafajdana firma…

Po 1. zafajdana firma sprzątająca, w której pracuję, która od co najmniej trzech miesięcy źle nalicza mi płacę, ale za to po każdej wizycie szefowej dowiaduję, że tu źle a tam niedobrze. Ostatnio jak był szef szefowej to dostałam mailem całą listę zarzutów z których połowa co najmniej była wyssana z palca. Mail przyszedł miesiąc po wizycie pana szefa wielkiego. Odpowiedziałam również mailem, wyraziłam swoje oburzenie i oraz nadzieję, że w przyszłości może zamiast krytyki dostaniemy od nich nieco wsparcia. Maila wysłałam w poniedziałek, do dziś nie mam odpowiedzi. 
Regina dostała robotę na pełny etat jako sprzedawca w sklepie jubilerskim, więc na fali wkurwu plasnęła maila, że odchodzi.  A ja mam teraz dodatkowy stres bo przyjdzie mi z kimś nowym pracować…Jak nie znajdę nic innego to muszę się trzymać tego zajęcia, bo lepiej mieć 4 tysiące niż nie mieć

Po2. Pełnia.

Ty, patrz co jest grane, otwiera się kokon.
To DJ Moon i jego srebrny gramofon,
schodzą się z kapelą, co przybyła tu z Marsa,
Robi się gorąco, kończy się farsa.
Pankujący kosmici jadą na całego.
Daleko od starego przyciągania ziemskiego.
Koleżanka nie gotowa na taką jechankę?
W pełni rozumiem koleżankę.

Dziś jest pełnia. Dziś jest pełnia.
Każde życzenie się spełnia. Każde życzenie się spełnia. Cho.
Dziś jest pełnia, chaa. Dziś jest pełnia…

Po3. Jutro, a właściwie dziś przyjeżdża mój skuter i już się boję. Nauczyć się jeździć na skuterze. nauczyć się jeździć skuterem po jezdni. Nauczyć się nie bać tego obok. Uwierzyć, że nie każdy za kierownica to psychopatyczny socjopata, ze szczególnym uwzględnieniem kierowców ciężarówek.

Po4. Kocio. Jak dziecko
Miau. Miau.Spać.
Albo nie spać. Miau. Daj cukierka.  Miau. A co jesz? Miau. Też chcę. Miau. Albo nie, to nie dobre daj cukiereczka. Miau. Miau. Otwórz mi kibelek. Miau. Otwarty, a nie zauważyłem. Miau. Zrobiłem, miau, chcesz powąchać ? Miau. Chcę na balkon. Miau. Z balkonu. Miau. Na balkon. Maiu.Miau. Miau. Jeść! Miau! Jeść! Konam z głodu, miski puste. Miau. Miau. Miau! jak to nie puste. TO?! TO ?! To mam jeść ?! Miau! sama sobie jedz. Mówię, że nie mam co jeść. Miau. Chrupek nie chcę! Miau. Mokrego ..Miau…poliżę…Nie jednak też nie chcę. Miau! Z głodu konam a ciebie to nic nie obchodzi, tak ? Miau, Miau, Miau, miau, miau, miauuuuuuuuuuuuu!

Po5. KTO ??? Kto namówił mnie na mocna herbatę o 18 ?!

Po 6,7,8,25…
Mam przechlapane, jak zasnę za trzy minuty. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s