Kochany Pamiętniczku

O godzinie siódmej rano,…

O godzinie siódmej rano, kilka dni temu spotykałam w "rowerowni" znanego mi z widzenia sąsiada w średnim wieku, który wyglądem przypomina początkującego bezdomnego i  pomyślało mi się samo, że jakby mnie tak zaciukał i zamknął w pralni to ciekawe po jakim czasie by mnie ktoś znalazł.

Innego dnia, wychodziwszy z pralni, wyszłam wprost na otwartą na przeciw piwnicę, a zobaczywszy w niej starszego pana pomyślało mi się jak wyżej.

Dzisiaj, wracając z przedszkola z Zozolem, przy drzwiach wejściowych do bloku spotkałam kolegę syna, niejakiego Sebastiana, który tenże blok właśnie opuszczał. Nadmienić należy tutaj, że rzeczony S. jest sympatycznym młodym człowiekiem. Nie pijącym, nie ćpającym, nawet nie palącym, za to sobotnie wieczory spędzającym w przykościelnej kafejce. Normalna rzecz, chłopaki razem wychodzili i widać wrócili już ze wspólnego robienia filmu na potrzeby szkolne i kolega się u syna przechował. Jednakże, syna w domu nie stwierdziłam. Po namyśle sprawdziłam czy jest syna aparat fotograficzny oraz szkolny komputer oraz mój komputer. Były. Na klawiaturze syna znalazłam podejrzaną kartkę o treści w języku angielskim, która zaczynała się od słów "Sorry, Bro…". Po dłuższym namyśle stwierdziłam, że kontaktu z synem nie posiadam bo dziecię nie ma komórki zatem nie pozostaje mi nic innego jak czekać, aż wróci…o ile wróci a jak nie wróci to kiedy mam wołać policję i czy 18 miesięczne dziecko może być świadkiem, że widziałam kolegę syna…

Kochany Pamiętniczku.
Mam paranoję czy tylko przedawkowałam serial o policji kryminalnej z Warszawy ?
A co jeśli do tego mam wszystkie te same choroby na które cierpią pacjenci ostrego dyżuru w pewnym szpitalu w Chicago?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s